HYUNDAI CUP 2007

HYUNDAI CUP RAJHRAD 2007

Jízda zručnosti řidičů motorových vozíků

Na základě zahájení soutěže jízda zručnosti z roku 2006 Servisním sdružení manipulační techniky došlo k pokračování této soutěže. 31 května 2007. Byla provedena soutěž zručnosti ve fy Čižek Ptášek ve Sviadnově jako nominační soutěž Cena MORAVY .kde byla postavena a odzkoušena trať pro HYUNDAI CAP 2007 v Rajhradě pro říjnové mistrovství republiky v jízdě zručnosti řidičů motorových vozíků.

Soutěž mistrovství republiky jízdy zručnosti byla připravována ve spolupráci se SUIP inspektorátem Brno v zastoupení P. in Michalem Kleinhamplem a zejména z velkého přispění firmy MATL BULA s.r.o v Rajhradě.

Trať pro tuto soutěž navrhl a postavil předseda SSMV -MT P. Rábl Lubomír st.

Motorové vozíky a technické zabezpečení soutěže zajistila fy MATL BULA s.r.o Rajhrad.

• P. Lunda Miroslav

Soutěž byla zahájena v 10 hod. tím ,že všichni účastníci soutěže se účastnili rychlotestu z předpisů vztahující se k provozu motorových vozíků.Testy byla vypracovány ve spolupráci se SUIP Brno. Po vyhodnocení testů nastalo vylosovaní startovního pořadí soutěžících . Po seznámení s plánem tratě a podmínkami soutěže byli účastníci seznámeni s motorovým vozíkem HYUNDAI HD 18 a každý z účastníku si mohl po dobu 5 minut na náhradním prostoru vyzkoušet ovládaní soutěžního vozíku. Samotná soutěž začala jízdou dvěma předjezdci. Po skončení předjezdce začala ve 12,00 samotná soutěž . Soutěž se jela dvoukolově s tím ,že součet výsledků z obou kol stanovily pořadí.Výsledky byly hodnoceny na základě podmínek soutěže a po skončení každé jízdy byly konzultovány s účastníkem soutěže. Po skončení závodu byly zpracovány výsledky a vyhlášeno pořadí. Za regulernost soutěže zodpovídali výše uvedení pracovníci. Výsledky soutěže po dvou kolech pro 8 nejlepších účastníků